Titles you rated
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 1.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
Romeo Must DieRated ★ 1.0
Apocalypse NowRated ★ 2.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 1.0
AlienRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.0