Titles you rated
BoltRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
RioRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0