Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0