Titles you rated
 The Whale HunterRated ★ 3.5 The Whale HunterRated ★ 3.5
- The Birth of KoreaRated ★ 3.5
 The Way To SampoRated ★ 4.0 The Way To SampoRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5 The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
- The Pollen of FlowersRated ★ 3.0
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
 Five Nights at Freddy'sRated ★ 0.5 Five Nights at Freddy'sRated ★ 0.5
 들국화는 피었는데Rated ★ 2.5 들국화는 피었는데Rated ★ 2.5
 Aimless BulletRated ★ 3.0 Aimless BulletRated ★ 3.0
- Heavenly Homecoming to StarsRated ★ 3.5
 MotherRated ★ 4.0 MotherRated ★ 4.0
 My Mother and Her GuestRated ★ 3.5 My Mother and Her GuestRated ★ 3.5
 The HousemaidRated ★ 4.0 The HousemaidRated ★ 4.0
 JawsRated ★ 3.0 JawsRated ★ 3.0
 The March of FoolsRated ★ 4.5 The March of FoolsRated ★ 4.5
 Stop Making SenseRated ★ 3.0 Stop Making SenseRated ★ 3.0
 ConstantineRated ★ 3.0 ConstantineRated ★ 3.0
 Tazza: The High RollersRated ★ 4.5 Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0