Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Harper's IslandRated ★ 4.0