Titles you rated
Red CliffRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
Crazy WaitingRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
In Da House 3: In KoreaRated ★ 1.0- TarotRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 0.5
Pretty CrazyRated ★ 0.5- Omniscient ReaderRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0- Love Is ProteinRated ★ 0.5
MantisRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 5.0