Movies
Ratings
27
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 2.5
BargainRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 1.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 3.0
BurningRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0