Titles you rated
Eight BelowRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 3.0
Mulan IIRated ★ 2.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.0
9Rated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 4.0
Everybody's FineRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Dream UpRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.0
WindtalkersRated ★ 4.0
Reign of FireRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 2.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Trouble with the CurveRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 5.0