Movies
Ratings
191
KnowingRated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 5.0
CarsRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
Surf's UpRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 3.5