Series
Ratings
59
Vampire IdolRated ★ 4.5
Ugly AlertRated ★ 3.5
Ruby RingRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 2.5