Titles you rated
HelplessRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
3:10 to YumaRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.5
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5