Series
Ratings
19
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5