Titles you rated
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.5
ExtinctionRated ★ 2.5
The Best OfferRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5