Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
Helter SkelterRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5