Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
Gangster HighRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
HitchRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0