Titles you rated
A Hard DayRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Happy Death Day 2URated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Cinderella and the Secret PrinceRated ★ 0.5
Innocent WitnessRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0