Series
Ratings
193
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.0
It's Dangerous Beyond The BlanketsRated ★ 3.5- Yong Jun Hyung's Good LifeRated ★ 3.5
Law of the Jungle in East TimorRated ★ 3.0- Law of the Jungle in MadagascarRated ★ 4.0
Law of the Jungle in AntarcticaRated ★ 3.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 4.0- Unexpected QRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0- 김승우의 승승장구Rated ★ 3.0
Lovely HorriblyRated ★ 2.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.5
Show! Music CoreRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 2.5