Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0