Titles you rated
SkyscraperRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Wedding RingerRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
ArenaRated ★ 2.0
As OneRated ★ 2.0
Blood RainRated ★ 2.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 3.5