Series
Ratings
38
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0