Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- Unstoppable MarriageRated ★ 4.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 0.5
Myung Wol the SpyRated ★ 0.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0
Wonderful DaysRated ★ 0.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 2.0
Protect the BossRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0