Titles you rated
The PiratesRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5