Titles you rated
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The FarewellRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
StardustRated ★ 4.0
The World's EndRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0