Titles you rated
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Tasty EndingRated ★ 2.5
The Zen DiaryRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 3.5
His Three DaughtersRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.5