Series
Ratings
56
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
3000 Leagues in Search of MotherRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
To Give a DreamRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- 희미한 그녀Rated ★ 4.0
PenanceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 1.5- 학교의 계단Rated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0- Strawberry Ice CreamRated ★ 2.0
AmachanRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0