Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Plan 75Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5