Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 4.5
The HostRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 1.5
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 1.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 1.0
DevilRated ★ 3.5
Side EffectsRated ★ 4.0