Movies
Ratings
205
The ShiningRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.0
MunichRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.0
PoongsanRated ★ 3.0