Movies
Ratings
16
Dancing QueenRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
HopeRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.5