Movies
Ratings
528
Growing Up and Other LiesRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Ip Man 3Rated ★ 2.5
CrankRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0