Titles you rated
Haute CuisineRated ★ 3.0
TrollsRated ★ 4.0
SambaRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
The BoxtrollsRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
Son of RambowRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
Summer HoursRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
The Peanuts MovieRated ★ 4.5
The BFGRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 2.5
ArgoRated ★ 4.0
Run-OffRated ★ 2.5