Titles you rated
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Road No. 1Rated ★ 2.5
My Daughter the FlowerRated ★ 2.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Cheo Yong Season 2Rated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0