Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
3670Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0