Series
Ratings
194
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
BondingRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0