Movies
Ratings
276
HauntersRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
RogueRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.5
Jupiter AscendingRated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 4.0- Vegas SkylineRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 5.0
UnfriendedRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Eight Legged FreaksRated ★ 3.5