Movies
Ratings
237
Freaky FridayRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 2.0
Bee MovieRated ★ 2.5
LavaRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0