Titles you rated
Honest CandidateRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.0
Shazam!Rated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 3.5