Titles you rated
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
No, Thank YouRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Komi Can't Communicate Season 2Rated ★ 4.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Devil's JusticeRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0