Movies
Ratings
308
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
AlfieRated ★ 3.5
Cyborg SheRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0