Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 5.0
LookingRated ★ 4.0
LookingRated ★ 4.0
GirlsRated ★ 5.0
Mare of EasttownRated ★ 3.5
BarryRated ★ 2.5
BarryRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0