Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5