Series
Ratings
495- SecretRated ★ 4.0
The 3rd HospitalRated ★ 4.0- Jin JinRated ★ 4.0
- My Lady Boss, My HeroRated ★ 4.0
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 4.0
Modern FarmerRated ★ 5.0
Bride of the SunRated ★ 4.0
The Women's RoomRated ★ 3.5
Pure Pumpkin FlowerRated ★ 3.5
Make a WishRated ★ 3.5
Angel's ChoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0- We Are Dating NowRated ★ 3.0
- TerminalRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 4.0
God of WarRated ★ 3.0- Living Among the RichRated ★ 4.0
Rosy LoversRated ★ 4.0
War of the RosesRated ★ 3.0- Match Made in HeavenRated ★ 3.0