Titles you rated
MiseryRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.5
City of AngelsRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 0.5
Minority ReportRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0