Series
Ratings
69
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
All InRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
On AirRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0