Series
Ratings
96- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
DearestRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5- DoubtRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 0.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0