Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
The Name of the RoseRated ★ 4.5
Mr. HolmesRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 1.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 1.5
ZatoichiRated ★ 0.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
The MachinistRated ★ 2.5
Personal ShopperRated ★ 0.5
Project PowerRated ★ 0.5
MoanaRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 1.0