Series
Ratings
19
The MentalistRated ★ 1.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0