Movies
Ratings
105
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 1.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 1.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.0