Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 1.0
Running ManRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5- The Case of Hana & AliceRated ★ 2.5
Hana and AliceRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 2.0