Series
Ratings
155
GoblinRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 1.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Dr. FrostRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0